Верификация аккаунта

muhammadamin

Новичок
Поинты
0.00
Same problem bro I have trade in amegafx 5 month to above but they unverified my verified account I sent my 10 document still asking send more lol just now my grandfather I'd left lol my Emil is uumar6297@gmail.com

maxs

Участник
Поинты
0.00
May be you entered the incorrect phone number/ If you are from Tunis you should type +216560741497. Try it, it may helps.

Suzanb

Новичок
Поинты
0.00
May be you entered the incorrect phone number/ If you are from Tunis you should type +216560741497. Try it, it may helps.
I live in Saudi Arabia. I asked them earlier, they said that the number is registered with the system in full with the international key. It means everything is safe except for their system and their location are the biggest problem. All locations in the world have a button to request a text message.

Suzanb

Новичок
Поинты
0.00

Tokio

Супер модератор
Поинты
9.80
I live in Saudi Arabia. I asked them earlier, they said that the number is registered with the system in full with the international key.

So, as I understood from Amega's representative your documents have been verified. The problem was only with phone number. In the case of phone number the system automatically add the country code, and if you also put the country code, a sms couldn't come to such incorrect number. Sometimes it happens.

Suzanb

Новичок
Поинты
0.00
So, as I understood from Amega's representative your documents have been verified. The problem was only with phone number. In the case of phone number the system automatically add the country code, and if you also put the country code, a sms couldn't come to such incorrect number. Sometimes it happens.
Everything is right, the problem is they have everything. They confirmed that everything is correct in the system

Вложения

• ScreenshotCapture_2020_03_25_13_52_06_208.jpg
    ScreenshotCapture_2020_03_25_13_52_06_208.jpg
    237.5 KB · Просмотры: 85

muhammadamin

Новичок
Поинты
0.00
That's why I am not saying anything because they will not verify account I am tired they not want I trade in there broker even I introduced amegafx to 40+ trader so think about me

Suzanb

Новичок
Поинты
0.00
That's why I am not saying anything because they will not verify account I am tired they not want I trade in there broker even I introduced amegafx to 40+ trader so think about me
I will not leave it like this. I will go on and write in every forum and legally ask until my problem ends and my money is returned.If I know of any financial regulatory authority the company is registered with, I will file a complaint with them. But I do not know that

muhammadamin

Новичок
Поинты
0.00
Message me on what's up +923133554663 don't wory broker is very good bro

• Like
Благодарности: Nataly

Nataly

Супер модератор
Поинты
19.50
Write in support on the site. If the problem is only in the phone number, then they must solve it.

Suzanb

Новичок
Поинты
0.00
Write in support on the site. If the problem is only in the phone number, then they must solve it.

There is no answer from them. They said they cannot send a text message.They don't give any help. They just make the problem my problem and I am the one to solve it or I ended up with it

Suzanb

Новичок
Поинты
0.00
Unreasonable. I tell him my electronic credit card issued by cashu. Electronic bank. He tells me to bring an account statement. The height of stupidity and absurdity. It is not impossible with flimsy excuses. Do withdraws on my Neteller account, which is the same email registered to your company

Вложения

• IMG_٢٠٢٠٠٣٢٦_١١٠٩١٢_٣٧٣.jpg
    IMG_٢٠٢٠٠٣٢٦_١١٠٩١٢_٣٧٣.jpg
    110.4 KB · Просмотры: 74
  • IMG_٢٠٢٠٠٣٢٦_١١١٩٢٠_٥٦٠.jpg
    IMG_٢٠٢٠٠٣٢٦_١١١٩٢٠_٥٦٠.jpg
    84.8 KB · Просмотры: 73
  • ScreenshotCapture_2020_03_25_18_24_39_600.jpg
    ScreenshotCapture_2020_03_25_18_24_39_600.jpg
    84.1 KB · Просмотры: 58

Suzanb

Новичок
Поинты
0.00
Thanks to Erik who ended my issue in two hours. My case was resolved and I thank very very very much Erik

• Like
Благодарности: Nataly

Петр

Участник
Поинты
0.00
Выиграл призовые в конкурсе но чтобы получить теперь нужно полностью верифицироваться.Хорошо отправил фото неделю назад и никто даже не ответил за это время ничего.В итоге круг замкнулся...И странно что бонусы не начисляются на частично верифицированный счет с которого вывести нельзя а пополнить можно...Счет 45252799.Причем сначала выводили прибыль потом начисляли бонусы но прибыль не выводили а теперь и бонусы не начисляют.Подскажите компания еще работает или уже все...,,?

amtrader

Новичок
Поинты
0.00
Не возможно пройти верификацию, каждый раз просят все больше и больше документов, и придумывают всегда разные условия для этого. На 6 раз отправил, Паспорт, счет за телефон, права(с двух сторон), выписку из банка. Все в отличном качестве, все видно полностью, все документы ЦВЕТНЫЕ!!!! пришел ответ : Вам необходимо предоставить цветное фото паспорта: первой страницы и страницы с пропиской. Документ на фотографии должен быть виден полностью. . У меня европейский паспорт, и там нету такой информации. Такое ощущение, что меня просто тролят. Просят, сами не знают что.

Петр

Участник
Поинты
0.00
Да жесть ещё та пройти такое.У меня ответа не было больше недели сегодня сказали что ищите в спаме как будто я первый день замужем....Потом извинились ждите говорят ответа опять.Зачем устраивать такие цырки непонятно.

Петр

Участник
Поинты
0.00
Прийшло заветное верификация пройдена...Да как не страшно но это требует усилий .

Askamov

Общаюсь с выгодой
Поинты
0.00
Сейчас пришло письмо, что у меня есть уже какой-то аккаунт и этот я не могу верифицировать, так-как какой-то тот не верифицирован. Можно узнать, что за аккаунт хоть? И просьба, если хотите убедиться в моей личности, я готов выйти на скайп, вайбер, ватсап и т.д.. Как-то странно верифицируете!

Nataly

Супер модератор
Поинты
19.50
Сейчас пришло письмо, что у меня есть уже какой-то аккаунт и этот я не могу верифицировать, так-как какой-то тот не верифицирован. Можно узнать, что за аккаунт хоть? И просьба, если хотите убедиться в моей личности, я готов выйти на скайп, вайбер, ватсап и т.д.. Как-то странно верифицируете!
СБ ответили вам на почту. Сделайте, как просят.

Сверху